از دست دادن تمام مرزهای علفی

من می خواهم نابودی مرز علفی را مرور کنم. این تأمل غم انگیز برای ما باغبان مدرن است که نمی توانیم وقت لازم را برای انجام همه کارهایی که در باغ است انجام دهیم. این به رغم کاهش ساعت کار و مهارت بسیاری از بازرگانان و تکنسین ها است که به طور مداوم لوازم جانبی صرفه جویی می کنند تا زندگی را برای ما بسیار راحت تر کنند. سرعت بی سر و صدا 20 سال گذشته برای باغبانی از دست رفته است که نمایش خارق العاده ای از گیاهان علفی و چند ساله را در جایی از باغ خود تولید نکرده است.

باغبان امروزی فقط باید عملی باشد و هر ویژگی که کار نهایی را کاهش دهد با توجه مطلوبی روبرو خواهد شد. و اکنون به مرز علفی رسیده ایم. در اینجا ما یک ویژگی چشم نواز و عملی داریم ، مرز با درجه ای از ماندگاری مشخص شده و قرار است با گذشت سالها از شکوه بیشتری برخوردار شود.

اگر فقط گیاهان Hardy Plants را انتخاب کنید ، باغبان از مشکلات زمستان گیری جلوگیری می کند اما تداوم گل آزالیا رنگ و برش گل ها را در طول فصل مدیریت می کند. پس از هزینه اولیه خرید ریشه های علفی ، هیچ هزینه و وقت زیادی لازم نیست.

گیاه چند ساله گیاه علفی گیاهی است که وجود آن نامشخص است ، تفاوت بین گیاهان علفی چند ساله و یکساله یا دو ساله این است که گیاهان علفی هر ساله به طور مداوم باز می گردند ، گیاهان یک ساله یا دو ساله در دسته گیاهانی هستند که هر ساله به زمین می میرند. .

نباید فکر کنیم که درختان و بوته ها در دسته گیاهان چند ساله قرار می گیرند زیرا هر ساله از بین نمی روند ، این گیاهان در کل یک کشت دهنده کاملا متفاوت هستند. بیشتر باغبانان درختان و بوته ها را از مرز گیاهان چند ساله خارج نمی کنند ، زیرا آنها می توانند سایه بزرگی ایجاد کنند و نور را کاهش دهند. پیازها به عنوان گیاهان چند ساله علفی طبقه بندی می شوند ، اما بیشتر باغبانان آنها را از مرز علفی هاردی حذف می کنند ، زیرا به دلیل استفاده از قوم حاشیه ، باغبان ممکن است ناخواسته لامپ های بیش از حد زمستان را مختل کند ، اگر هیچگونه اعتراضی وجود نداشته باشد . پیازهای بهاری مانند گل نرگس و لاله ها به ویژه در افزایش فصل کلی گلدهی بسیار با ارزش هستند.

Recommended Articles